Gündemin yoğunluğu nedeniyle gölgede kaldığını hissettiğimiz bir takım konuları Ardıç’ın gölgesinde sohbete açıyoruz. Ardıç’la Gölgede Sohbetler, yakın zamanda birbirinden farklı konu ve konuklarıyla YouTube kanalımızda çoğalacak.

Ardıç’la Gölgede Sohbetler, iki haftada bir Pazar günleri yayımda! Kanalımıza abone olun ve takipte kalın!

Ardıç’la Gölgede Sohbetler serimizin ilkinde Soner Çalış’ın konuğu, “Pandemide Kişisel Verilerin Korunması” konusuyla Av. Ozan Genco Gürgöz. Gürgöz Hukuk Bürosu’nda avukatlığa devam eden ve İstanbul Barosu’nda Kişisel Verilerin Korunması Komisyonu Üyeliği de üstlenen Gürgöz’le, pandemiyle birlikte artan teknoloji kullanımında kişisel verilerin korunmasının önemini ve Kişisel Verilerin Korunması Hukuku’nun içeriğini konuştuk.

Yorum, soru ve katkılarınızı bekliyoruz.

Ardıç’la Gölgede Sohbetler serimizin ikincisinde Soner Çalış’ın konuğu, “Pandeminin Üniversite Eğitimi Üzerindeki Etkileri” konusuyla Doç. Dr. Hakan Yücel. Galatasaray Üniversitesi, Siyaset Bilimi Bölümü’nde öğretim üyesi olan Yücel’le, pandeminin üniversite eğitimi ve öğrencileri üzerindeki etkilerini ve devam eden belirsiz süreçte uzaktan eğitimin niteliğini konuştuk.

Yorum, soru ve katkılarınızı bekliyoruz.